KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 13016044
nr 1301 6044
Ulf Trotzig
(1925-2013), Sverige
Färgetsning, Signerad, numrerad 23/34. Motivet: 22x22 cm
Ulf Trotzig, svensk målare, tecknare och grafiker född 1925, död 2013.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 20 januari 2020
kl 20:04:56
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
Ulf Trotzig
Läs mer om Ulf Trotzig